Волобуєв: Чекаємо публічних вибачень

волобуевГоловний тренер «Сталі» з оптимізмом приєднується до чемпіонських перегонів.

Анатолію Івановичу, нині всі тільки й говорять, що про негоду. Чи не завадила вона проведенню матчу в Одесі?

— Не можу сказати, що в Одесі погода була сприятливою. Гра супроводжувалася поривами віт­ру, було прохолодно, поле важке. Іншими словами, весняний футбол, що притаманно цій порі року.

А ось гра примусила добряче понервувати, зокрема, ваших уболівальників. Команда з дна турнірної таблиці мало не відібрала очки в одного з лідерів…

— У першому таймі ігрова й територіальна перевага були на нашому боці. Та й моментів для взяття воріт вистачало, а ось реалізувати їх не змогли. Після перерви зуміли вийти вперед, та суперник зрівняв рахунок, після чого почалася нервова гра… У підсумку зуміли все ж забити переможний м’яч.

Оскільки «Сталь» нині серед претендентів на підвищення в класі, про що розповів сам президент ПФЛ, який мав із вами розмову на цю тему, навряд чи можете собі дозволяти втрачати очки в таких матчах.

— Так, я говорив про прем’єр-лігу, але перед нами з боку керівництва такого завдання конкретно не було. Вирішили самі перед собою поставити таку мету. Вийде її втілити в життя — добре, ні — трагедії з цього не робитимемо.

Якщо порівнювати вашу команду з прямими конкурентами — «Севастополем» і «Олександрією», — в чому поступаєтеся опоненту?

— Поступаємося бюджетом. До прикладу, у «Севастополя» він взагалі в кілька разів більший. Та ми все одно боротимемося…

Зимовий антракт уже в минулому. Задоволені селекційною роботою?

— Узимку до нас приєдналися Леонов, Хромих, Карасюк… Роздутого бюджету не маємо, тож і купувати всіх, кого б хотіли, не можемо. Доводилося трансферну діяльність будувати, виходячи з виділених на це фінансів.

Знаю, для вас це не дуже приємна тема для розмови, але хотілося би повернутися до сумнозвісного матчу «Оболонь» — «Сталь». На прес-конференції президент ПФЛ Мілетій Бальчос заявив, що фактів, які б підтверджували, що матч пройшов не за принципами fair-play, так і не знайшли. Клуб уже офіційно про це поінформували?

— Ми отримали листа на свою адресу. Тепер чекаємо публічних вибачень.

А від кого чекаєте ви­бачень?

— Ну, а хто ініціював цю справу? Мабуть же, ПФЛ, отож від них і чекатимемо.

Источник: «Український футбол»
Добавить комментарий

Гости не могут оставлять комментарии. Необходимо выполнить вход на сайт.