Бальчос: На команди другої ліги очікує запекла боротьба

бальчосЗгідно з календарем змагань, 6 квітня стартує чемпіонат серед команд клубів другої ліги. Друга частина футбольного сезону 2012-2013 років відзначилася кардинальними змінами. Нагадаємо, на весні поточного сезону змагання серед команд другої ліги проводяться за новою схемою. Новий формат отримав позитивні відгуки як від учасників чемпіонату, так і від уболівальників: підвищення інтриги, щільність турнірної таблиці та безкомпромісна боротьба між командами за місця у перших шістках. Утім, у ході сезону склад другої ліги, групи «А» зокрема, зазнав певних пертурбацій, адже зі змагань знялося чимало команд: це «Єдність», СКА та «Оболонь-2». Це стало причиною зміни дислокації новокахівської «Енергії» та ялтинської «Жемчужини», які поповнили групу «3» та наразі змагатимуться з «Кристалом» та «Динамо» з Хмельницького.

Президент ПФЛ переконаний, що навесні на вболівальників очікує неабияка боротьба, що розгорнеться у групі «А»: чернігівська «Десна» наразі є одноосібним лідером цієї групи та має 10 балів у запасі. Що ж стосується другої сходинки та можливості взяти участь у стадії плей-офф за право виходу до першої ліги, то тут справи набагато цікавіші: маємо чотири претенденти.

У групі «Б» прогнозується запекла турнірна боротьба: на підвищення у класі претендувати може будь-яка з команд першої шістки.

Нагадаємо, що минулого року ПФЛ започаткувала традицію проведення Золотого матчу, у якому визначається команда-чемпіон другої ліги. Не стане винятком і поточний сезон: за право приміряти титул чемпіона змагатимуться перші місця груп «1» та «2».

Докладніше про події у другій лізі розповідає президент ПФЛ Мілетій Бальчос

- Дійсно, під час зимової перерви нам довелося дещо понервувати, адже півроку тому ніхто не міг передбачити того, що склад ПФЛ залишать доволі стабільні колективи. Йдеться про «Єдність» та «Оболонь-2». СКА Одеса протягом сезону переживав фінансові труднощі, що призвело до зняття команди змагань.

За результатами осінньої частини чемпіонату, ці клуби мали виступати у групі «3». Якби ми залишили групу "3" у складі двох команд, то «Динамо» та «Кристал» зіграли б свої два матчі і все. Тобто, ситуація балансувала на межі фолу. Ми вдячні ФФУ за підтримку пропозиції клубів другої ліги дозволити переформатувати склади обох груп і перевести «Енергію» та «Жемчужину» до групи «3», що дало можливість збільшити кількість матчів. До речі, цей турнір матиме назву «Фавбет-турнір між командами груп «3» та «4» другої ліги». Добрим стимулом для підвищення змагального рівня, вважаю, стане вручення компанією Фавбет цінних подарунків переможцям цих груп.

На жаль, перші матчі весняної частини відкладаються на невизначений термін для команд «Скала» Стрий та «Нива» Тернопіль у зв’язку зі складними погодними умовами, що в останні десять днів опанували Україну, особливо західний регіон. Забігаючи наперед, скажу, що ці матчі відбудуться не пізніше початку травня. Втім, решта поєдинків відбуватиметься за календарем змагань.

Взагалі цьогоріч стан стадіонів зазнав значної шкоди: ми провели ретельний моніторинг арен, та дійшли висновку, що деякі матчі краще перенести, ніж після першого ж туру весняної частини отримати вщент розтрощені поля. Втім, наголошу, що кожного року у низки клубів виникає проблема зі своєчасною підготовкою стадіонів. Проте, візьмемо для прикладу «Олександрію»: жодного разу ми не отримували від них повідомлень з якоюсь інформацією про неготовність поля чи, скажімо, прохання перенести матч через невлаштованість стадіону. Мені б хотілося подякувати керівництву олександрійського клубу за максимальне дотримання вимог регламенту щодо підготовки стадіону до проведення домашніх матчів і особливо за підготовку до матчу 23-го туру із ФК «Севастополь».

Я щиро бажаю всім клубам удачі, наснаги та чесної боротьби!

Источник: Прес-служба ПФЛ

Метки:
Добавить комментарий

Гости не могут оставлять комментарии. Необходимо выполнить вход на сайт.