КДК ФФУ: Папу Гуйе не дискваліфікували

Фото денис руденко

Фото денис руденко

Футболіста команди «Олександрія» Радоша Протіча за небезпечний напад на суперника, який володіє м’ячем, з вірогідністю нанесення травми 07.04.2013 р. у матчі 24-го туру чемпіонату першої ліги «Геліос» Харків − «Олександрія» Олександрія відсторонено на 2 (два) матчі.

Футболіста команди «Арсенал» Біла Церква Олександра Толстяка за навмисний удар суперника рукою під час матчу, не в боротьбі за м’яч 05.04.2013 року у матчі 24-го туру чемпіонату першої ліги «Арсенал» Біла Церква − «Буковина» Чернівці відсторонено на 3 (три) матчі.

Футболіста команди «Полтава» Полтава Андрія Конюшенка за нецензурні вирази на адресу арбітра 06.04.2013 року у матчі 24-го туру чемпіонату першої ліги «Одеса» Одеса − «Полтава» Полтава відсторонено на 3 (три) матчі.

Також окремою ухвалою було закрито провадження з питання «Про епізод, що відбувся 31.03.2013 р. на 35 хвилині матчу 22-го туру чемпіонату «Кривбас» Кривий Ріг − «Металіст» Харків за участю футболістів М. Бартуловича (Кривбас) і Папа Гуйе (Металіст)». Даний епізод був помічений офіційними особами матчу і йому була надана відповідна оцінка, що засвідчується додатковими рапортами арбітрів та листом Комітету арбітрів ФФУ. Таким чином, згідно п.п. 2-4 ст. 60 Дисциплінарних правил ФФУ зазначена справа знаходиться поза межами компетенції КДК ФФУ.

Источник: Офіційний сайт ФФУ
Добавить комментарий

Гости не могут оставлять комментарии. Необходимо выполнить вход на сайт.