Вадим Заяць: Нам вдалося обіграти сильну команду

Вадим ЗаяцПісля матчу «Буковина» - МФК «Миколаїв» (4:0) головний тренер чернівецької команди Вадим Заяць привітав буковинських вболівальників з початком футбольного сезона – 2013. Вадим Григорович також зазначив, що його підопічним вдалося обіграти сильний колектив.

- Вадиме Григоровичу, яким буде Ваш коментар гри

- Хочу привітати вболівальників з початком футбольного сезону в Чернівцях. Зрозуміло, що ми досягли дуже позитивного результату. Тим більше, що нам вдалося обіграти доволі сильну та міцну команду, у якій виступають пристойні виконавці. Сьогодні у нас багато виходило. Принцип нашої роботи такий: незамінних людей немає. Прізвища у футбол не грають. Хлопці, які краще виглядали на тренуваннях, сьогодні досягли чудового результату.

Зрозуміло, що після наших ігор на штучному полі у функціональному плані перевага була на боці «Миколаєва». У нас є ще тиждень підготовки. Ми тренувалися на штучних полях у Криму, бо нам належало зіграти на синтетиці. Зараз же нам вистачить тижня на те, щоби добре підготуватися та грати у якісний футбол на трав'яному газоні.

Перемогою над командою з Миколаєва ми підтримаємо фаната «Буковини» Ростислава Почереву, який, на жаль, важко захворів. Наша команда бажає Ростиславові якнайшвидшого одужання.

- Що Ви відчуваєте після сьогоднішньої перемоги ?

- Я дуже задоволений. У матчі з «Динамо – 2» ми зіграли унічию. Результат, як для виїзного матчу, непоганий. І все ж, той настрій, з яким грала команда, викликав тривогу. Я пояснив підопічним те, що прізвища не грають у футбол. Ті хлопці, які добре виглядали на тренуваннях, працювали з першої хвилини. У миколаївською команди навіть не було шансів на те, щоби підняти голову. Головний тренер «Миколаїв» сказав, що це для нього сон. А для нас – це той настрій, з яким ці хлопці тренувалися. Будемо працювати далі. У нас є багато футболістів. Зокрема, у сьогоднішньому матчі не грав Артем Єлов. Сьогодні було важке поле. Ми боялися того, що перспективний футболіст може отримати травму чи просто не увійти в гру. З таким футбольним розумом, як у Артема, йому треба грати на хороших полях.

- Вадиме Григоровичу, склалося враження, що новачки «Буковини» вже встигли зігратися…

- Ми робили акцент на запрошення молодих футболістів, які можуть прогресувати. Запросили ми також тих гравців, у яких футбол на першому місці. Вони професіонали, які не тільки добре грають у футбол, але й плідно готуються до матчів. Вони повинні показати нашій молоді те, яким мусить бути справжній футболіст. Досвідчених гравців не треба вчити. Вони знають те, що треба робити. Зрозуміло, що є певні тактичні побудови. Досвідчені виконавці все швидко зрозуміли, а молодь прагне грати у футбол. Звісно, що мені це подобається. Треба такий настрій перенести на подальші матчі. У наступних зустрічах суперники будуть сильнішими. Я вірю у те, що у нас буде все добре.

Источник: Офіційний сайт ФСК "Буковина"
Добавить комментарий

Гости не могут оставлять комментарии. Необходимо выполнить вход на сайт.