Богатінов: Набирати очки і далі дуже важливо

Фото Михаил Козелко, Время футбола

Фото Михаил Козелко, Время футбола

– Мартіне, чи була присутня пригніченість у команді до перемоги над «Зорею»?
– Завжди, коли серія поєдинків з негативними результатами затягується, відчувається певна напруга. Настрій дещо упав, але на тренуваннях ми працювали, як завжди, розуміли, що тільки роботою можемо виправити становище. Тепер, коли перервали невдалу смугу, дивимось у майбутнє з оптимізмом.

– Багато зі спеціалістів відзначали, що «Карпати» добре налаштовуються на «Шахтар» та «Динамо», а з іншими грають зовсім не так...
– Це неправда. Готуємось до всіх матчів однаково, не розподіляємо суперників на сорти. Різниці немає – з усіма потрібно виходити і прагнути перемогти. Просто у нас трапились дві провальні зустрічі – у Донецьку проти «Металурга» та у Києві проти «Арсенала». Існують такі поєдинки, коли майже нічого не виходить. Сподіваюсь, такого більше не повториться.

– Які слова знаходив Ніколай Костов після найбільш невдалих ігор?
– Звичайно, ситуація була не з найкращих. Головне, що наш тренер був з нами, розумів наш стан і прагнув нам допомогти. Інакше бути і не могло: ми з ним – єдине ціле, один тісний колектив.

– Останнім часом у «Карпатах» відбувається ротація на останньому рубежі. За таких умов ти почуваєш себе комфортно?
– Існують різні думки щодо основного голкіпера у команді. Хтось хоче грати постійно, для когось, навпаки, потрібні паузи для перепочинку. Мені насправді байдуже, хто грає. Головне, щоб команда не пропускала. Коли я граю «на нуль» і допомагаю їй у цьому, мені дуже приємно.

– Були якісь матчі, які тобі вдались краще чи гірше за інші?
– Багато ігор було, і кожна складалась по-різному. Траплялись ситуації, коли багато виручав, але все одно пропускав і команда програвала. Іноді, навпаки, припускався помилок, але на результаті це не позначалось. Дуже важко оцінювати свою гру окремо від здобутого командою результату. Найбільш прикрий поєдинок для мене відбувся на початку сезону, коли вдома поступились «Іллічівцю» (1:5). А от коли я зіграв найліпше, нехай визначають інші.

– Можна сказати, що тепер вам вже не загрожує прощання з Прем’єр-лігою?
– Набирати очки і далі дуже важливо. Ми всі сконцентровані на останніх 4-х турах. Була проведена серйозна робота, і про її якість судити будуть тільки з кінцевого результату.

– У «Говерли» ситуація більш критична. Як налаштовуєтесь на ужгородців?
– По-перше, нас не повинно цікавити турнірне становище суперника. А «Говерла» зарекомендувала себе у багатьох іграх, як серйозна команда, здатна на значно більше, ніж сьогодні вона має. Просто іноді рівень гри не позначався на результатах, і наш найближчий суперник недобирав певну кількість очок, на яку команда заслужила. Про непоступливість цього колективу ми пам’ятаємо з матчу першого кола, де у Львові гості зуміли відігратись перед фінальним свистком. Щоправда, за тією зустріччю я спостерігав після вилучення з трибуни стадіону, але і хід гри, і супротивника добре запам’ятав.

– Ніяких сюрпризів щодо складу на наступний матч не готуєте?
– Кого випускати, знає тренер. А загалом все нормально. Травмованих немає, хіба що Ігор Озарків отримав четверте попередження.

Источник: ФК "Карпаты"
Добавить комментарий

Гости не могут оставлять комментарии. Необходимо выполнить вход на сайт.