Польовий: Я не можу сказати, що ми щось провалили

ПолевойЗахисник донецького «Металурга» Володимир Польовий подылився своїми враженнями від гри команди у весняній частині чемпіонату.

− Володимире, виступ «Металурга» навесні рівним назвати не можна: результати йшли по висхідній. Причини нестабільності знайшли?
− Я не можу сказати, що ми щось провалили, за винятком сімферопольської гри з «Таврією» (3:4). Тоді, дійсно, важко знайти пояснення, чому так сталось. В інших матчах, де не досягали позитивного рахунку, просто дозволяли суперникам забивати більше, ніж самі це робили. Тут найяскравіший приклад − зустріч у Харкові (2:3). Напевно, не допрацьовував захист. Згодом виправили помилки і стали перемагати.

− Однак Юрій Максимов на певному етапі був готовий до відставки…
− Гадаю, це були не більше ніж емоції, слова, сказані, безпосередньо після невдалого результату. Потім всі ми заспокоїлись. Ніякої пригніченості у колективі не спостерігалось. Знали свій календар, були впевнені, що виправимо тимчасові негаразди.

− Ти прийшов до «Металурга» лише взимку. Почув одразу про плани команди?
− Керівництво поставило чітке завдання потрапляння до єврокубків. Тому потрібно було багато перемагати, щоб досягнути непростої мети. Можливо, ситуація довше була б напруженою, якби «Чорноморець» раніше через Кубок України не зняв усі питання.

− Ми потроху наближаємось до передостаннього туру, в якому «Металург» прийматиме саме одеситів. Від «Чорноморця» ви відставали на 9 очок, зараз випереджаєте на 4. Це щось з розряду дива?
− Головне, що кожен з нас дивився більше за собою, ніж за суперниками. Наші плани втілились у життя, конкуренти десь пригальмували. Напевно, в Одесі інакше планували зіграти з лідерами. У них цього не вийшло. Але не мені коментувати гру іншої команди.

− В останніх матчах були випадки, коли ви знаходили або втрачали очки на останніх хвилинах…
− Звичайно, краще не дотягувати до фінального свистка і вирішувати все на свою користь раніше. Однак іноді просто так складаються обставини. Проти «Кривбаса» нічого не віщувало нам того, що суперник зможе відігратись. Але було призначено пенальті у наші ворота, і ми втрачаємо майже здобуту перемогу. У Полтаві, навпаки, була гра рівних можливостей. «Ворскла» також могла кілька разів претендувати на гол. Щоправда, після перерви, вважаю, ініціатива була на нашому боці. Тому всі втрати і надбання у цілому можна вважати справедливими.

− Можливо, гра з «Чорноморцем» дещо втратила свою привабливість. Вдома вас навіть нічия влаштує задля оформлення 5-го місця…
− Звичайно, будемо грати на перемогу. У футболі всяке трапляється. А поєдинок обіцяє бути цікавим. Інакше бути не може, коли зустрічаються дві команди з першої шістки. До того ж для суперника це буде генеральна репетиція кубкового фіналу, який відбудеться вже 22 травня. Тому інтрига гарантована.

− Хочеться трохи поцікавитись особистими справами. Переїзд до Донецька був заздалегідь спланований?
− Всі знали про проблеми в «Арсеналі». Керівництво від нас цього не приховувало, і більшість гравців основного складу змінило прописку. Адже тоді жодної конкретики не було відносно майбутнього. Я і раніше мав можливість перебратись до «Металурга». Взимку все склалось задля цього.

− Нинішні змагання практично завершені. Вже думаєш про відпустку та будуєш плани на новий сезон?
− Потрібно все робити вчасно. Для початку слід зіграти останні два тури, потім вислухати керівництво, тренерів, якою буде наша підготовка до нових випробовувань. Тільки після цього можна буде відпочити. Звичайно, певні задумки є, але не можу сказати, що ми вже сидимо на валізах.

Источник: Офіційний сайт Прем'єр-ліги

 
Добавить комментарий

Гости не могут оставлять комментарии. Необходимо выполнить вход на сайт.