Мілан Обрадович: Хочеться вже трошки відпочити

Фото Дениса Руденко, Время футбола

Фото Дениса Руденко, Время футбола

Оборонець «Арсеналу» задоволений тим, як команда провела останній місяць.

 Мілане, чи засмучені, що сезон уже завершується? Ще би п’ять зайвих турів, і «Арсенал» цілком міг поборотися за місце в п’ятірці, якби зберігав такий же темп, що й в останній місяць…

— Погоджуюся, цілком могли би, але турнір добігає кінця, тож нічого з цим не поробиш. Чи засмучений я? Ну, знаєте, відчуття неоднозначні: з одного боку, є бажання продовжити нашу успішну серію, правда, не відмовлюсь і від відпустки, хочеться вже трошки відпочити.

— Першопричина успішної ходи «Арсеналу» — краща фізична форма чи доречно вважати, що нині кияни перебувають на піку фізичної готовності? Принаймні на контрасті з іншими командами…

— Проводити якісь паралелі мені не з руки: нехай тренери аналізують, експерти. Щодо нашої функціональної форми, то вона, безперечно, на дуже високому рівні. Хотів би акцентувати увагу на ще одному важливому моменті: в нашій команді дуже хороший мікроклімат. Справа навіть не лише у футболістах, а й у людях, котрі працюють у клубі, оточують нас. У такій атмосфері демонструвати погану гру — грішно! Ми просто отримуємо задоволення — від матчів і від тренувань.

— За вашими інтонаціями та смисловими акцентами роблю висновок, що всім задоволені. Отже, не можу оминути запитання про бажання або небажання залишитися в «Арсеналі» на наступний сезон. Що скажете з цього приводу?

— Тут така ситуація: це питання вирішуватиметься відразу по закінченні сезону. Говоритиму з Юрієм Михайловичем (Бакаловим. — Г. К.), керівництвом «Арсеналу». Якщо вони зацікавлені — розмовлятиму з представниками «Металіста».

— Коли завершується ваш конт­ракт із харків’янами?

— Синхронно із завершенням сезону, тоді й вирішуватиметься моя доля.

— Якщо брати побутовий аспект, то в Києві почуваєтеся комфортніше, ніж у Харкові?

— Якщо можна, без порівнянь. Звісно, Київ — столиця, мегаполіс, тут більше можливостей проявити себе, провести цікаво та весело час. Загалом тут відчуваю себе комфортно.

— Питання щодо матчу з «Ворс­клою»: здалося, що, попри хитку перевагу в один м’яч, здобути троє очок не так вже і складно.

— У першому таймі ми полтавцям узагалі нічого не дозволяли: спостерігалася серйозна перевага у центрі поля, а тому нам, захисникам, вступати в гру доводилося не так і часто.

— На підтвердження: усього один удар «Ворскли» в площину воріт «Арсеналу». Щоправда, той єдиний удар був результативний.

— По перерві склалося трошки складніше, але, гадаю, навіть наші суперники мають визнати, що підсумкові троє очок є закономірним результатом.

Источник: Украинский футбол
Добавить комментарий

Гости не могут оставлять комментарии. Необходимо выполнить вход на сайт.