Мартін Богатінов: Карпати сильніші за Металіст

Фото Михаил Козелко, Время футбола

Воротар львів’ян розповів про перемогу над "Металістом".

- Переконаний, що матч був досить якісний, а заразом - важким, - взяв слово голкіпер львівських "Карпат". - "Металіст" давно довів силу не тільки в Україні, а й у Лізі Європи. Гра не складалася на нашу користь… Адже першими залишились у меншості й навіть пропустили м’яч. Покращити ситуацію було непросто, але вся команда проявила характер, загравши в той футбол, якого від нас давно очікує вболівальник.

- Склалося враження, що "Карпати" хотіли забити швидкий м’яч, а далі, як вдасться…

- У футболі кожному хочеться забити, проте не кожному вдається. Про це й тренер нам говорив. А особливо наголошував на концентрації та чітких діях.

- Суперники спричинили вам справжній іспит на виживання…

- Справді, було гаряче… Особливо небезпечно діяли Бланко й Кристальдо. Ми з партнерами по обороні не знали відпочинку. Хоча жалітися нічого: робили те, чого від нас вимагалося. Кілька разів мені доводилося дуже складно. Думаю, не гіршим був і Владімір (Дишленкович).

- Гравці "Карпат" укотре удостоїлися вилучення…

- Неймовірно, але кожна домашня гра не минає без проблем! Чесно скажу, не знаю й не розумію чому таке трапляється?! Але іноді нам це на руку.

- Зізнайтеся, чи вірили в перемогу після того, як команда залишилася в меншості?

- Відверто? Так! Бо задля цього й працюю в цьому клубі. Усе - закономірно: "Карпати" були сильніші за "Металіст".

- Після матчу до вашої роздягальні зайшов Петро Димінський…

- Ну, всі задоволені, розумієте… А в роздягальні, справді, побувало чимало поважних людей. Дякували за гру, головне - за таку красиву перемогу. Знаєте, приємно, коли перші люди клубу вітають футболістів. Таким чином, згуртовуємось у великий і дружній колектив.

- Матчі чемпіонату львів’янам даються непросто. А тут відпрацювали 90 хвилин і щасливо завершили ще півгодини…

- Погоджуся, нам десь і пощастило. Але цю перемогу називаю заслуженою. Переконаний, що тепер й у чемпіонаті покращимо результати. Уже зараз запрошую вболівальників прийти в неділю на стадіон і підтримати команду в поєдинку проти "Кривбасу". Спробуємо разом досягати успішних результатів, бо те місце, на якому "Карпати" зараз, - не наше…

Джерело: ukrfootball.in.ua
Добавить комментарий

Гости не могут оставлять комментарии. Необходимо выполнить вход на сайт.